Універсальний знежирюючий засіб Winni’s Sgrassatore EcoFormato 1000 ml

218.00 

Його також можна використовувати для ретельного очищення фасадів кухоної мебелі, вікон, жалюзі та механічних компонентів велосипедів, мотоциклів та автомобілів, навіть дисків коліс. Незважаючи на те, що він має низький вплив на навколишнє середовище, він має ефективність, порівнянну з традиційними знежирювачами, а також може використовуватися як чудовий засіб попередньої обробки для жирних плям на комірах, манжетах та пахвовій зоні на білих тканинах (особливо підходять продукти Winni’s al Marseilles або стійкі кольорові продукти .

Поверхнево-активні речовини Winni’s Degreaser на рослинній основі ефективні проти жиру та бруду, а після полірування кухонні поверхні розсіюються у водному середовищі та швидко та повністю розкладаються, не залишаючи слідів у природі.

Продукт протестований на нікель, кобальт і хром (значення <0,2 PPM), сертифікований Vegan Ok і відповідає специфікації SkinEco.

Практична та екологічна упаковка еко-формату об’ємом 1000 мл дозволяє заощадити 82% пластику в порівнянні з пляшкою такого ж розміру. Також доступний у форматі 500 і 750 мл. у безпомилковому флаконі з листям, запатентованим Winni’s, також у марсельському ароматі.

Winni’s є першим екологічним форматом на ринку миючих засобів, який використовує повністю перероблений пластиковий пакет з мономатеріалу, здатний гарантувати такі ж стандарти якості та міцність, що й попередня версія. І сумка, і термозапаяний ковпачок виготовлені з одного матеріалу, тому весь пакет можна повністю переробити в пластик.

 

Опт от 2-х шт

Количество Скидка (%) Цена
1 218.00 
2+ 18.35 % 178.00 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Універсальний знежирюючий засіб Winni’s Sgrassatore EcoFormato 1000 ml”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.