Засіб для миття посуду Madel Winni’s Piatti Concentrato de Fiori Lime, 610ml

163.00 

Формула з високою концентрацією активної речовини (частина продукту, що займається знежиренням і ретельним очищенням посуду) вдвічі концентрована (виражена в кількості доз на літр) порівняно зі звичайним рідким засобом, виділяє піну. Компактний і дієвий, який очищає та відбілює посуд, каструлі, столові прилади та склянки. Поверхнево-активні речовини рослинного походження, які дуже дбайливо ставляться до навколишнього середовища та шкіри, але ефективні проти жиру та бруду, після очищення посуду та видалення залишків їжі диспергуються у водному середовищі та швидко та повністю біологічно розкладаються, щоб не залишати слідів. Використовуваний парфум з лаймом також біологічно розкладається, щоб дійсно не шкодити навколишньому середовищу.

Для більш розумного використання як для гаманця, так і для довкілля, повторно використовуйте порожню пляшку, наповнивши її за допомогою Winni’s Piatti Ecoricarica 1000 мл.

Рідкий засіб для миття посуду Winni сертифіковано Vegan Ok і відповідає стандарту SkinEco щодо своєї екологічно-термічної сумісності. Він гіпоалергенний для чутливої ​​шкіри, унікальний у своєму роді та протестований на нікель, хром і кобальт (значення <0,2 PPM).

Winni’s Lime з дозатором доступні у форматі 610 мл. З класичним ковпачком, що тягнеться, також об’ємом 500, а також з ароматом Алое Вера.

Опт от 2-х шт

Количество Скидка (%) Цена
1 163.00 
2+ 18.4 % 133.00 

Описание

Як використовувати

Миючий засіб Winni’s для посуду висококонцентрований. Для оптимального використання двічі натисніть на дозатор і розведіть приблизно 2,5 мл продукту в 5 л води. Для особливо брудного посуду збільште дозування або використовуйте нерозведеним за допомогою губки.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Засіб для миття посуду Madel Winni’s Piatti Concentrato de Fiori Lime, 610ml”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.