Засіб для очищення пральних машин Scala Cura Lavatrice, 250 мл

105.00 

Scala Cura Lavatrice
Після прання в пральній машині, на барабані, трубах, прокладках та внутрішніх деталях, які неможливо очистити, можуть залишатися бруд, залишки миючих засобів та накипу, які неможливо усунути та які викликають неприємні запахи.
Щоб зберегти пральну машину в ідеальному стані та забезпечити ефективність прання, рекомендуємо регулярно використовувати Scala Care Lavatrice. Завдяки засобу підтримується чистота невидимих ​​елементів, забезпечує ідеальну якість прання та також призводить до економії енергії. Не вимагає додавання миючих засобів.
Інструкція із застосування: використовувати в порожній пральній машині. Перш ніж очистити пральну машину, налийте трохи продукту на вологу ганчірку і витріть ущільнювачі дверей, потім змийте. При необхідності очистіть лоток миючого засобу/ополіскувача, залишивши його на кілька хвилин у розчині 50 мл засобу,
розведеного в 4 літрах гарячої води, потім промийте та знову вставте лоток у спеціальний корпус. Вилийте вміст пляшки у відділення миючого засобу та виконайте цикл прання з температурою не менше 60С, без попереднього прання. Рекомендується використовувати виріб кожні 50 прань.

Склад: менше 5%: неіонні поверхнево-активні речовини.
Інші компоненти: ароматизатори, бензізотіазолінон, метилізотіазолінон.

Об’єм: 250 мл.

Виробник: Deco Industrie (Італія)

Опт от 2-х шт

Количество Скидка (%) Цена
1 105.00 
2+ 9.52 % 95.00 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Засіб для очищення пральних машин Scala Cura Lavatrice, 250 мл”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.