Алергія та миючі засоби: які продукти вибрати для безпечного прибирання?

05.05.2022 От Олена Ошовська 0

Алергія та миючі засоби: які продукти вибрати для очищення, знижуючи ймовірність дерматиту та дбайливо ставлячись до навколишнього середовища?

Іноді це може статися з дерматитом або алергією , не в змозі довго зрозуміти його походження

Ми часто схильні пов’язувати алергію з тим, що ми їмо, п’ємо або вдихаємо, але є також контактний дерматит або екзема , які можуть бути результатом сенсибілізуючих речовин, які ми використовуємо щодня.

Існує два різних типи контактного дерматиту: один із подразливих (ДВЗ), який виникає після прямого контакту з речовинами, які викликають пошкодження клітин на шкірі, тоді як алергічний контактний дерматит (АКД), який виникає після повторного впливу речовин — алергенів — здатних викликають реакцію імунної системи, яка вивільняє речовини, що викликають дерматит, що викликають підвищену чутливість шкіри.

Нікель є найбільш частим сенсибілізуючим агентом: кожен другий дерматит спричинений цим металом і, меншою мірою, іншими, такими як кобальт і хром. Іншими поширеними алергенами є консерванти, ланолін, парфуми. Нікель присутній у багатьох мийних засобах, а також у косметиці, ювелірних виробах, біжутерії та деяких продуктах харчування.

 Але які продукти вибрати найбезпечніші?  

Алергія на миючі засоби: як її визначити?

Багато миючих засобів (для посуду, білизни або поверхонь) містять алергенні хімічні речовини, які можуть викликати проблеми зі шкірою, особливо у тих, хто вже схильний до екземи або шкірної алергії. Отже, перше, що потрібно зробити, щоб зрозуміти, чи пов’язана проблема з конкретним продуктом, це ознайомитися з його складом, щоб виявити наявність:

  • Консерванти (наприклад, ізотіазолінони, парабени, формальдегід).
  • Парфуми
  • Метали (зокрема нікель, хром і кобальт ).

З плином часу і щоденним контактом може статися так, що алергени сенсибілізують імунну систему. Найчастіше дерматит вражає руки, але він може виникнути і на інших частинах тіла, якщо, наприклад, «винуватцем» є пральний порошок. Насправді це може залишити сліди на одязі або білизні, викликаючи чутливість шкіри, з якою вони контактують. Алергія може проявлятися через свербіж , почервоніння , еритему , а також у вигляді набряку, утворення пухирів, лущення, потовщення або тріщин.

Запобігайте алергії гіпоалергенними очисними засобами

Щоб уникнути розвитку алергії, шкірних реакцій або екземи, найкращою стратегією є профілактика, тобто уникайте використання миючих засобів, що містять алергенні речовини. Гіпоалергенні мийні засоби спеціально розроблені, щоб звести до мінімуму можливість алергічних реакцій.

Але як вибрати дійсно гіпоалергенний продукт? Виберіть продукцію компаній, які публікують результати клінічних випробувань на своїх продуктах і перелік інгредієнтів, що їх складають. Ще одним важливим орієнтиром є сертифікати : знайдіть ті, що стосуються сумісності зі шкірою та сировини, наприклад ICEA або Skineco .

Пам’ятайте, що гіпоалергенні миючі засоби корисні не тільки тим, у кого вже є алергія, а й тим, хто хоче запобігти появі алергії!

Філософія Winni: пральні засоби, які підходять кожному

Одним із наріжних каменів корпоративної філософії Winni є соціальна стійкість , яка розуміється як повага до здоров’я кінцевих користувачів, наших співробітників та навколишнього середовища.

Наші мийні засоби гіпоалергенні та ефективні , як основні конкуренти на ринку, але не містять агресивних речовин, ми ретельно підбираємо інгредієнти рослинного походження , що входять до їх складу, активні інгредієнти та парфуми . Ми використовуємо тільки сировину високого ступеня чистоти, яку ми піддаємо суворому контролю, щоб уникнути присутності важких металів (нікель, хром і кобальт). Ми не використовуємо сенсибілізуючих речовин або консервантів і вибираємо лише парфуми без алергенів

Усі наші продукти піддаються випробуванню на нікель, хром і кобальт (значення менше 0,1 ppm).