Дропшипінг на POSTIRALA.NET

13.02.2016 От Олена Ошовська 21

Ви хочете і можете заробляти за системою Дропшипінг!
У Вас є власний інтернет-магазин, або Ви користуєтеся торговим майданчиком типу OLX або Aukro, або у Вас є сторінки в соціальних мережах, тоді в будь-якому з цих варіантів Ви можете заробляти, докладаючи мінімум зусиль.
Як це працює? Ми надаємо дропшипперам та організаторам СП всю інформацію про продукцію, оптові прайс листи, опис товарів, консультацію  щодо вибору та актуальної наявності продукції і т.д.

Ви розміщуєте нашу продукцію з описом у себе на сайті або сторінках у соц. мережах, за цінами такими ж, але не нижче, ніж у нашому інтернет-магазині (націнку на товар можете встановлювати самостійно). І як тільки у Вас з’явився покупець і зробив замовлення на нашу побутову хімію з Європи, Ви оформляєте замовлення через кошик у нашому інтернет-магазині POSTIRALA.NET, а ми в свою чергу збираємо посилку після того, як Ви оплачуєте замовлення та протягом двох робочих днів відправляємо зібрані замовлення безпосередньо Вашим клієнтам, на вказані реквізити.

Різниця між оптовою та роздрібною цінами і буде Вашим заробітком! Доставка не входить до вартості товару і оплачується покупцем по тарифу перевізника.

P.S вивантаження на prom немає!